Poznaj naszych ekspertów

Jerzy Oleszczuk

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
(licencja zawodowa o numerze 438)

Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 1991 roku. Wieloletni członek Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Przez wiele lat Rzecznik Dyscyplinarny Stowarzyszenia, a przez dwie kadencje Prezes SPPON. Członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej i Komisji Odpowiedzialności Zawodowej powołanej przy Ministrze Budownictwa. Przez dwie kadencje Wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a także przez dwie kadencje Prezes Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników Nieruchomości. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień. Między innymi:
  • wyróżnienie PFRN;
  • złotą odznakę PFRN;
  • nagroda „Kamień Milowy” przyznana przez SPPON.
Przyznane za wieloletnie zaangażowanie i wkład pracy w udziale na rzecz ruchu zawodowego oraz rozwój profesji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Uczestniczy w konferencjach, kongresach w kraju i za granicą, Od roku 2010 Wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Na swoim koncie ma wiele artykułów prasowych, wywiadów radiowych i telewizyjnych. Doskonale zorientowany w sytuacji rynkowej, nie tylko rynku lokalnego, ale i polskiego oraz międzynarodowego. Osobiście uczestniczy w negocjacjach i transakcjach. Prywatnie miłośnik kotów i motocykli.
Danuta Hanuszewska

Dyrektor biura / Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa numer 5253)

Nieprzerwanie od 1998 roku współpracuje z Biurem Nieruchomości FORUM. Ma na swoim koncie udział w dziesiątkach szkoleń i seminariów poświęconych problematyce związanej z rynkiem nieruchomości organizowanych przez Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów. W latach 2009- 2014 członek SPPON oraz Pełnomocnik Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ds. praktyk zawodowych. W 2013 roku wyróżniona przez SPPON za pracę na rzecz Stowarzyszenia i wkład w rozwój zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Autorka wielu artykułów publikowanych na łamach branżowych czasopism i portali internetowych. Ukończyła studia na wydziale ekonomii o kierunku gospodarowania nieruchomościami w WSB. Prywatnie pasjonuje się teatrem, polskim kinem i aranżacją wnętrz.
Tama Jonik

Specjalistka ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Od czternastu lat pracuje na trójmiejskim rynku nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w obsłudze klienta, które wykorzystuje przy współpracy z klientami biura.W relacji z klientem wsłuchuję się w jego potrzeby i wybiera najlepsze rozwiązania. Prywatnie dużo czyta zwłaszcza autobiografie i słucha muzyki lat 60-tych.
Halina Czaja

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa nr 7883)

Członek SPPON. Od 1982 roku związana z rynkiem nieruchomości. W latach 1982 – 2007 zajmowała się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Od 2008 roku wykonuje zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych aspektach związanych z rynkiem. Prywatnie lubi podróże i literaturę.
Małgorzata Kamać

Specjalistka ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Urodzona w Gdyni i nieprzerwanie zauroczona Trójmiastem. Ukończyła Zarządzanie Gospodarcze na wydziale Marketingu i Zarządzania WSAiB w Gdyni. Zdobyła duże doświadczenie zawodowe w kontaktach z klientem pracując w biznesie, również w Niemczech. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi i potrafi budować dobre relacje z klientami. W czasie wolnym uczy się języków obcych, czyta książki psychologiczne i lubi długie spacery z psem.
Robert Lenard

Specjalista ds. nieruchomości

Od 1997 roku poruszający się na płaszczyźnie handlu szeroko pojętego, ściśle związany z branżą meblową, wystroju i aranżacji wnętrz, oraz rynku nieruchomości. Zdobyte duże doświadczenie zawodowe w marketingu, technikach negocjacyjnych, w rynku nieruchomości, oraz wiedza z zakresu wystroju wnętrz pozwala podczas przedstawiania nieruchomości zobrazować Państwu wizję nieruchomości. Charakteryzuje się łatwością nawiązywania relacji z klientem, wsłuchuje się w Jego potrzeby i oczekiwania wybierając najlepsze propozycje. Posiada wiedzą o rynku lokalnym, wiedzę o fotografii i znakomitą organizację czasu. Prywatnie pasjonat muzyki bluesowej i starych motocykli.