Poznaj bogatą ofertę naszego biura

Usługi pośrednictwa są znacznie szersze niż się powszechnie uważa. Sprawdź co może zaoferować Ci nasze biuro.

Świadectwa charakterystyki energetycznej

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami każde mieszkanie, dom, lokal i budynek użytkowy przy wynajęciu czy sprzedaży musi posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej. W naszym biurze wykonuje je Jerzy Oleszczuk (nr uprawnień 22740).

Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

Zajmujemy się doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami. Nasze usługi skierowane są nie tylko dla osób fizycznych, ale i firm zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Na życzenie klienta przygotujemy szczegółowe raporty z lokalnego rynku nieruchomości dotyczący popytu, podaży i ich struktury.

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem

Gwarantujemy spokój, oszczędność czasu i bezpieczeństwo najmu. Prowadzimy usługi w zakresie zarządzania najmem. Jako pełnomocnik Właściciela zajmujemy się kompleksową obsługą mieszkania przeznaczonego do wynajęcia.

Doradztwo finansowe i kredytowe

Wybierając nieruchomość z bogatej oferty naszego biura myślisz także o jego sfinansowaniu. W dzisiejszych czasach, na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt produktów finansowych. Podejmując decyzję o wyborze kredytu, chciałbyś mieć pewność, że jest on optymalny. Dlatego oferujemy swoim klientom bezpłatną pomoc doradcy finansowego.

Home staging

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, a także możliwe podniesienie jej wartości.

Porady i obsługa prawna

Ściśle współpracując z Kancelarią Prawną zapewniamy bieżącą pomoc prawną, polegającą w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, opracowywaniu projektów umów, aktów i pism. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemu, podpowiemy możliwe jego rozwiązanie, skutecznie doradzimy i z należytą starannością i oddaniem przeprowadzimy cały proces w Państwa imieniu.