Kim jesteśmy?

Od ponad 30 lat pośredniczymy w transakcjach kupna - sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i gruntów. Zajmujemy się również (wy)najmem. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznej realizacji transakcji.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych umów i dyskrecja w działaniu. Zapewniamy indywidualne podejście i wyjątkowe traktowanie potrzeb każdego klienta. Nasze biuro nieruchomości zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę doradców oraz ich asystentów. Każdy z nas dołoży wszelkich starań, aby spełnić wymagania klientów zarówno poszukujących nieruchomości do wynajęcia, zakupu jak i chcących ją sprzedać.

Dysponujemy interesującą i bogatą bazą ofert, jak również służymy wieloletnią wiedzą i dużym doświadczeniem w zakresie oceny stanu prawnego oraz wartości rynkowej nieruchomości. Współpracujemy z biurami nieruchomości w całej Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Udzielamy również porad w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. Wraz z usługa pośrednictwa oferujemy szybką i profesjonalną pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytowej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Współpracujemy z kancelarią prawną, która zapewni naszym klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie. Pomożemy uregulować stan prawny nieruchomości.

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznej realizacji transakcji. Skorzystaj z naszych usług, a dołączysz do licznego grona naszych zadowolonych klientów.

Oszczędność czasu

Precyzyjne dopasowanie oferty do potrzeb konkretnego klienta, Filtracja ogłoszeń. Promocja oferty.

Wygoda

Pełne obsługa na każdym etapie współpracy. Aktywne negocjacje, pokazywanie lub zarządzanie nieruchomością i transakcją na życzenie klienta.

Bezpieczeństwo transakcji

Ubezpieczenie transakcji, obsługa prawna, obsługa kredytowa, gwarancja zadatków, rozeznanie najemcy/kupującego.

Satysfakcja

Pełne obsługa na każdym etapie współpracy. Aktywne negocjacje, pokazywanie lub zarządzanie nieruchomością i transakcją na życzenie klienta.

Doświadczenie

Opieka profesjonalnych doradców z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Wiedza i znajomość rynku

Znajomość bieżącej sytuacji rynkowej, środowiska lokalnego, oferty deweloperów. Wsparcie w negocjacjach.

Bogata baza ofert

Stale aktualizowana baza ofert mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i gruntów.

Kompleksowa oferta

Znajomość bieżącej sytuacji rynkowej, środowiska lokalnego, oferty deweloperów. Wsparcie w negocjacjach.

Mówimy po: angielsku, włosku, rosyjsku.