Home staging

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, a także możliwe podniesienie jej wartości.

 
 

 

 

Przykładowy zakres prac w ramach oferowanych przez nas usług:

Usługa podstawowa

Stylizacja mieszkania/lokalu/domu przeznaczonego do wynajmu lub sprzedaży, wykonanie zdjęć (wnętrza nieruchomości, wejścia do budynku, ciekawych miejsc w okolicy etc), atrakcyjne i estetyczne przedstawienie graficzne rzutu nieruchomości, wykonanie krótkiego opisu i na podstawie powyższych przygotowanie oferty w wersji elektronicznej.

Usługa rozszerzona

Zawiera w sobie USŁUGĘ PODSTAWOWĄ oraz, jeśli lokal tego wymaga, zmiany we wnętrzu wykraczające poza stylizację. Sugerujemy zmianę koloru ścian, likwidację lub „dostawienie” określonego elementu wnętrza (np. ścianki), a także zmiany w zakresie stałych elementów meblowych, które w znaczący sposób, choć nie wymagający dużej interwencji remontowej może zmienić charakter wnętrza, poprawić jego funkcjonalność i wrażenie ogólne. Oferujemy pełne wykonawstwo, jak i współpracę z ekipą klienta.

Usługa full

Jeśli klient jest zdecydowany na znaczne podniesienie wartości lokalu przed jego sprzedażą lub wynajmem, możemy wykonać projekt wnętrza, na podstawie którego przeprowadzone zostaną prace remontowe/odświeżające.

Uwaga: jest to podstawowy projekt wnętrza, który bez ponoszenia wygórowanych kosztów odświeży lokal, nada mu inny charakter, wszystko to według ustaleń z klientem i wysokości przeznaczonego przez niego na prace budżetu. Wszelkie koszty związane z odświeżaniem/remontem, pracami pokrywa właściciel lokalu.

Projekty z zakresu home staging'u realizujemy wspólnie z duetem PUFF.

mgr inż.arch. Katarzyna Kapturska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej – Dyplom 2004. Uczestniczka wielu warsztatów projektowych oraz konkursów polskich i zagranicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowniach architektonicznych w Polsce oraz przy zleceniach indywidualnych. Wykonuje projekty wnętrz prywatnych, projekty architektoniczno-budowlane budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów usługowych / publicznych oraz przemysłowych, wizualizacje.

mgr inż.arch. Maria Lutko-Adamska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej - Dyplom 2005. Finalistka m.in. konkursu na modernizację Dworca Głównego w Gdyni. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowniach architektonicznych w Polsce oraz USA. Wykonuje projekty aranżacji apartamentów prywatnych oraz przestrzeni publicznych.