Forum Jerzy Oleszczuk - Biuro Obrotu Nieruchomościami

81-368 Gdynia, Świętojańska 5-7 C/1
tel. 58 660 07 07; 503 140 480
fax. 58 711 67 06

email: forum@forumgdynia.pl
www.forumgdynia.pl

Bezpośredni adres strony z ogłoszeniem:
https://forumgdynia.pl/index.php/o-nas/poznaj-naszych-ekspertow?cookieagree=1

Ponad 28 lat doświadczenia w branży nieruchomości.

Bogata baza ofert: mieszkania, domy, lokale użytkowe, grunty.

Współpraca z biurami nieruchomości w całej Polsce, Europie i USA.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa o numerze 438)

Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 1991 roku. Wieloletni członek Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Przez wiele lat Rzecznik Dyscyplinarny Stowarzyszenia, a przez dwie kadencje Prezes SPPON. Członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej i Komisji Odpowiedzialności Zawodowej powołanej przy Ministrze Budownictwa. Przez dwie kadencje Wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a także przez dwie kadencje Prezes Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników Nieruchomości. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień. Między innymi:

  • wyróżnienie PFRN;
  • złotą odznakę PFRN;
  • nagroda "Kamień Milowy” przyznana przez SPPON.

 

Przyznane za wieloletnie zaangażowanie i wkład pracy w udziale na rzecz ruchu zawodowego oraz rozwój profesji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Uczestniczy w konferencjach, kongresach w kraju i za granicą, Od roku 2010 Wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Na swoim koncie ma wiele artykułów prasowych, wywiadów radiowych i telewizyjnych. Doskonale zorientowany w sytuacji rynkowej, nie tylko rynku lokalnego, ale i polskiego oraz międzynarodowego. Osobiście uczestniczy w negocjacjach i transakcjach. Prywatnie miłośnik kotów i motocykli.

Dyrektor biura / Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa nr 5253).

Nieprzerwanie od 1998 roku współpracuje z Biurem Nieruchomości FORUM. Ma na swoim koncie udział w dziesiątkach szkoleń i seminariów poświęconych problematyce związanej z rynkiem nieruchomości organizowanych przez Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów. W latach 2009- 2014 członek SPPON oraz Pełnomocnik Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ds. praktyk zawodowych. W 2013 roku wyróżniona przez SPPON za pracę na rzecz Stowarzyszenia i wkład w rozwój zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Autorka wielu artykułów publikowanych na łamach branżowych czasopism i portali internetowych. Ukończyła studia na wydziale ekonomii o kierunku gospodarowania nieruchomościami w WSB. Prywatnie pasjonuje się teatrem, polskim kinem i aranżacją wnętrz.

Specjalistka ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Urodzona w Gdyni i nieprzerwanie zauroczona Trójmiastem. Ukończyła Zarządzanie Gospodarcze na wydziale Marketingu i Zarządzania WSAiB w Gdyni. Zdobyła duże doświadczenie zawodowe w kontaktach z klientem pracując w biznesie, również w Niemczech. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi i potrafi budować dobre relacje z klientami. W czasie wolnym uczy się języków obcych, czyta książki psychologiczne i lubi długie spacery z psem.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa nr 7883)

Członek SPPON. Od 1982 roku związana z rynkiem nieruchomości. W latach 1982 - 2007 zajmowała się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Od 2008 roku wykonuje zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych aspektach związanych z rynkiem. Prywatnie lubi podróże i literaturę.

Specjalistka ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Od czternastu lat pracuje na trójmiejskim rynku nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w obsłudze klienta, które wykorzystuje przy współpracy z klientami biura.W relacji z klientem wsłuchuję się w jego potrzeby i wybiera najlepsze rozwiązania. Prywatnie dużo czyta zwłaszcza autobiografie i słucha muzyki lat 60-tych.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Energiczna, twardo stąpająca po ziemi optymistka. Absolwentka Filologii Germańskiej oraz Zarządzania. Lubi ludzi, dlatego zawsze wybiera pracę, która daje możliwości kontaktu z drugim człowiekiem. W Forum Nieruchomości od 2018 roku. Z pasją i zaangażowaniem przeprowadza klientów przez proces sprzedaży oraz zakupu wymarzonej nieruchomości. Z uśmiechem i determinacją pomoże rozwiązać trudne kwestie, a finalna satysfakcja klienta jest dla niej celem nadrzędnym. Prywatnie mama nastolatka, uwielbia teatr, muzykę oraz dobre polskie kino.

Specjalista ds. nieruchomości

Od 1997 roku poruszający się na płaszczyźnie handlu szeroko pojętego , ściśle związany z branżą meblową , wystroju i aranżacji wnętrz , oraz rynku nieruchomości . Zdobyte duże doświadczenie zawodowe w marketingu , technikach negocjacyjnych , w rynku nieruchomości , oraz wiedza z zakresu wystroju wnętrz pozwala podczas przedstawiania nieruchomości zobrazować Państwu wizję nieruchomości . Charakteryzuje się łatwością nawiązywania relacji z klientem , wsłuchuje się w Jego potrzeby i oczekiwania wybierając najlepsze propozycje . Posiada wiedzą o rynku lokalnym , wiedzę o fotografii i znakomitą organizację czasu . Prywatnie pasjonat muzyki bluesowej i starych motocykli.

Skontaktuj się z nami

Wyślij

lub zadzwoń
+48 58 660 07 07

Poznaj naszych ekspertów - FORUM NIERUCHOMOŚCI

tel. 58 660 07 07; 503 140 480
fax. 58 711 67 06
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Należymy do:

spponmlsprppfrn

Współpracujemy z:

angnotusmoneyexpert

Biuro nieruchomości FORUM Jerzy Oleszczuk już ponad 28 lat pośredniczy w transakcjach kupna - sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i gruntów. Zajmuje się również wynajmem i najmem. Poza standardowymi usługami pośrednictwa i doradztwa w zakresie obrotu nieruchomościami, zajmuje się także doradztwem finansowym i kredytowym, wsparciem i obsługą prawną, przygotowaniem nieruchomości do transakcji (tzw. home staging), a także zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Współpraca z Forum Jerzy Oleszczuk to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznej realizacji transakcji.