Forum Jerzy Oleszczuk - Biuro Obrotu Nieruchomościami

81-368 Gdynia, Świętojańska 5-7 C/1
tel. 58 660 07 07; 503 140 480
fax. 58 711 67 06

email: forum@forumgdynia.pl
www.forumgdynia.pl

Bezpośredni adres strony z ogłoszeniem:
https://forumgdynia.pl/index.php/domy-sopot?cookieagree=1

Ponad 28 lat doświadczenia w branży nieruchomości.

Bogata baza ofert: mieszkania, domy, lokale użytkowe, grunty.

Współpraca z biurami nieruchomości w całej Polsce, Europie i USA.

Domy Trójmiasto to obiekt zainteresowania inwestorów i osób prywatnych. Aglomeracja trójmiejska to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale i atrakcyjny region dla tych, którzy na obrocie nieruchomościami chcą zarobić. Osoby prywatne z różnych regionów Polski decydują się na przeprowadzkę do Gdańska, Gdyni czy Sopotu, poszukują mieszkania lub domu w Trójmieście. Domy Trójmiasto kupowane przez inwestorów są chętnie przez nich wynajmowane, na przykład turystom, firmom, każdemu, kto przyjeżdża tutaj pracować, uczyć się, zwiedzać, wypoczywać. Bez względu na to, w jakim celu szukasz domu w Trójmieście, znajdziesz mnóstwo ofert w Internecie. Na hasło domy Trójmiasto wyszukasz zarówno oferty biur nieruchomości, jak i osób prywatnych, znajdziesz domy w różnej cenie i różnej wielkości, położone w różnych dzielnicach Gdańska, Gdyni i Sopotu, wyposażone w różnego rodzaju udogodnienia. Jeśli z rozmaitych powodów nie chcesz szukać domu na własną rękę, zajmą się tym doświadczeni agenci nieruchomości. Wystarczy przedstawić im swoje oczekiwania, a przygotują dla Ciebie nie jedną, a kilka ofert, z których będziesz mógł wybrać tę najlepszą.

zobacz-wiecej

Skontaktuj się z nami

Wyślij

lub zadzwoń
+48 58 660 07 07

Domy Sopot - FORUM NIERUCHOMOŚCI

tel. 58 660 07 07; 503 140 480
fax. 58 711 67 06
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Należymy do:

spponmlsprppfrn

Współpracujemy z:

angnotusmoneyexpert

Biuro nieruchomości FORUM Jerzy Oleszczuk już ponad 28 lat pośredniczy w transakcjach kupna - sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i gruntów. Zajmuje się również wynajmem i najmem. Poza standardowymi usługami pośrednictwa i doradztwa w zakresie obrotu nieruchomościami, zajmuje się także doradztwem finansowym i kredytowym, wsparciem i obsługą prawną, przygotowaniem nieruchomości do transakcji (tzw. home staging), a także zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Współpraca z Forum Jerzy Oleszczuk to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznej realizacji transakcji.